بادکنک آرایی

بادکنک آرایی در انواع مراسم و جشن ها، از جمله تزیینات جشن تولد، جشن فارغ التحصیلی، عروسی، جشن سیسمونی، جشن دندون، سالگرد ازدواج استفاده می شود. بادکنک آرایی حرفه ای به دلیل طرح های متنوع تاثیر مثبتی در روحیه ی میهمانان و زیبایی فضای مراسم دارد.

ایجاد فضایی حرفه ای با انتخاب رنگ بندی مناسب و هیجان انگیز به شادی و آرامش جشن شما کمک شایانی می کند. در نظر داشته باشید که نور فضای جشن، رنگ لباس و در صورت داشتن تم رنگ بندی تم باید مناسب با فضا در نظر گرفته شود. امروزه تزیینات با بادکنک به دلیل مقرون به صرفه بودن و ایجاد فضای جذاب و سرعت بالای اجرا بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

ایده های جالب و خلاقانه و مدل های جدید بادکنک آرایی با طرح های زیبا و جذاب الگوی مناسبی برای تزیین انواع جشن ها می باشد که با کمی حوصله و خلاقیت می توانید آن را انجام دهید. از نکات قابل توجه در این نوع از تزیینات می توان به استفاده از میز کندی بار همراه با بادکنک آرایی نام برد که جذابیت آن را افزایش می دهد. در ادامه با برخی از انواع شیوه های بادکنک آرایی آشنا می شویم.

بادکنک آرایی تیم های فوتبال

بادکنک آرایی با تم تیم های فوتبالی هماهنگ با رنگ و مدل لباس فصل و یا سایر لباس های تیم طراحی و اجرا می شود. برای جلوه بیشتر می توانید از بنرهای مختلف و در سایزهای متفاوت تیم استفاده کرد. این تم بیشتر برای پسرها و طرفداران فوتبال اجرا و پیشنهاد می شود.

بادکنک آرایی تم توت فرنگی

بادکنک آرایی با تم توت فرنگی با اتصال بادکنک های سبز و قرمز و صورتی انجام می شود.همچنین از تصاویر کارتونی توت فرنگی و پارچه های سبز و قرمز و تصاویر توت فرنگی نیز استفاده می شود. این تم در جشن تولد دختران اجرا می شود.

بادکنک آرایی تم BEN10

این نوع تم که برگرفته از کارتون BEN10 می باشد و از کارتون های مورد علاقه پسر بچه هاست طرفدار زیادی دارد که در تم های رنگی سبز تیره ، سبز روشن و مشکی یا بادمجانی اجرا می شود.در تمام تم های اجرا شده می توانید لباس های مربوط به تم را نیز هم برای میزبان و هم میهمانان تهیه کنید.

بادکنک آرایی

بادکنک آرایی تم اسپایدرمن

این تم از تم های جذاب و معروف پسرانه برای بیشتر رنج های سنتی مورد استفاده است.در این تم می توانید از بادکنک های سیا و سفید و قرمز و آبی استفاده کنید و بنرهای اسپایدر من را در فضاهای خالی نصب کنید. پوشیدن لباس اسپایدرمن جذابیت زیادی به جشن شما می دهد.

بادکنک آرایی با تم میکی موس

این تم می تواند هم در تولد دخترها و هم پسرها استفاده شود. در این تم می توانید از بادکنک های زرد و مشکی، قرمز استفاده کنید همچنین استفاده از خال خال های سفید و قرمز در بادکنک ها و لباس ها بسیار مرسوم است و به جذابیت جشن کمک می کند. همچنین می توانید از بادکنک های فویلی شخصیت های این کارتون که معمولا با گاز هلوم پر می شوند و با تنوع زیادی در بازار موجود است استفاده کنید.

بادکنک آرایی با تم باب اسفنجی

یکی از کارتون های جذاب و دیدنی در حال حاضر باب اسفنجی است که بین کودکان دختر و پسر محبوبیت زیادی دارد. استفاده از تم باب اسفجی در تولد با بادکنک آرایی سفید و زرد آبی روشن و سورمه ای و بادکنک های شخصیت های این کارتون و استفاده از کیک با طرح شخصیت های آن بسیار محبوب و مرسوم است.

دیدگاه بگذارید