ماه تولد

ماه تولد هر شخص تا حدی می تواند روی روحیات و سلایق او اثر بگذارد. می توانیم با شناخت این خصوصیات، عزیزانی که برای ما مهم هستند را بهتر بشناسیم و بتوانیم در روزهای خاص زندگی مثل تولد، بهترین اتفاقات را برای آن ها رقم بزنیم. مثلا می توانیم بگوییم هر فردی باتوجه به خصوصیات اخلاقی ای که دارد چه نوع جشن، هدیه و یا رنگ خاصی را دوست دارد.

رنگ های متناسب با ماه تولد

متولدین زمستان

 برای متولدین این فصل، از اکثر رنگ های روشن و درخشان، صورتی های متمایل به آبی روشن و تیره، زرد های روشن، ارغوانی متمایل به قرمز تیره، خاکستری، مشکی، آبی تیره و مات، همچنین سبزهای روشن می توان استفاده کرد. نارنجی و طلایی از رنگ های زمستانی نیست.

متولدین پاییز

 انواع رنگ های پاییزی زیبا و شاد مثل نارنجی، هلویی تیره، آبی زنگاری، قرمز متمایل به قهوه ای، طلایی، انواع قهوه ای، و انواع سبز مختص متولدین این فصل است. در مقابل بهتر است از رنگ هایی مثل صورتی، شرابی، ارغوانی و مشکی برای متولدین این فصل استفاده نشود.

متولدین تابستان

رنگ های صورتی کمرنگ، صورتی متمایل به شرابی، تمشکی، آبی بلوطی، بنفش تیره و کمرنگ، بژ متمایل به آبی، سبزهای متمایل به آبی و آبی روشن متمایل به خاکستری، از رنگ های تابستانی می باشند. استفاده از زنگ های نارنجی، طلایی و مشکی برای این فصل زیاد جالب نیست.

متولدین بهار

 برای متولدین فصل بهار، می توان جشن هایی را در نظر گرفت که با رنگ های خاص آن فصل تطابق داشته باشد. برخی رنگ های بهاری عبارتند از: نارنجی روشن، هلویی، انواع قرمز، طلایی، خاکستری روشن، مسی، آبی و سبز روشن. مشکی و شرابی رنگ متولدین این فصل نمی باشد.

هدایای ویژه ماه های تولد

در ابتدا، قبل ازهرچیزی می توانیم به سنگ های مختلفی که  مختص ماه های تولد است فکر کنیم، می توان از آن ها به عنوان انواع جواهرات برای هدیه ای مناسب استفاده کرد، البته این گزینه بیشتر مناسب و مورد علاقه خانوم هاست. هدایای خاص دیگری هم هستند که متناسب با ویژگی های افراد متولد ماه های مختلف است. مثلا برای هر ماه برند های معروفی در نظر گرفته می شود که در ادامه آن ها را نام می بریم:

فروردین: Gucci، اردیبهشت: Louis Vuitton، خرداد: Alexander McQueen، تیر: Ralph Lauren، مرداد: Versace، شهریور: Calvin Klein.

مهر:  Giorgio Armani، آبان: Miu Miu، آذر: Marc Jacobs، دی: DKNY، بهمن: Anna Sui.

 برای متولدین اسفند هر برندی می تواند جالب توجه باشد. زیرا اصلا نگران وضعیت ظاهری خود نیستند و وقت زیادی را برای انتخاب لباس خود صرف نمی کنند.

دیدگاه بگذارید